Modele

PASSION Drzwi NEWAY zrodziły się z naszej pasji do projektowania. Nowoczesne wzornictwo, maksymalny komfort użytkowania i materiały najwyższej jakości, to baza, na której zostały stworzone nasze drzwi, ale dzieło można było uznać za ukończone dopiero wtedy, gdy udało się nadać im atrakcyjny i oryginalny design.

DESIRE Lubimy posiadać przedmioty, które nas wyróżniają. Od wieków ludzkość podkreśla swój najlepszy gust za pomocą ekskluzywnych dodatków do swojego życia, w tym biżuterii, która od zawsze wskazywała na wysoki status społeczny i majątkowy, poczucie stylu oraz podkreślała urodę noszących ją osób. Seria DESIRE powstała w procesie projektowania drzwi, które podobnie jak biżuteria, podkreślają swoją ekskluzywność blaskiem szkła, użytego w drzwiach celowo, aby wizualnie tworzyły swego rodzaju biżuterię dla finezyjnie projektowanych budynków.

HARMONY Seria HARMONY powstała z codziennej potrzeby przebywania w otoczeniu przedmiotów, które zrodziła natura i tych, które są elementami naszego środowiska naturalnego. Większość z nas oglądając produkty świata przyrody, czuje wewnętrzny przypływ spokoju. Siła harmonii z naturą czyni ludzi szczęśliwszymi. Może to właśnie droga, którą wybierzesz dla siebie i swoich drzwi?