Bezpieczeństwo

Tarcza bezpieczeństwo plus w drzwiach wejściowych neway

Bezpieczeństwo mamy w standardzie

Wkładka klasy C – doskonała odporność na włamanie

 • Najwyższy stopień zabezpieczenia przed włamaniem
 • 6 kołków zastawkowych
 • Specjalny kształt bębenka wpływający na trwałość wkładki
 • Kołki bębenka utwardzone powłoką niklową
 • Kołki obudowy: mosiężne i stalowe
 • Ochrona przed przewierceniem wkładki
 • 5 kluczy o specjalnym profilu odpornym na otwarcie metodą manipulacyjną
 • Dorabianie kluczy na podstawie karty bezpieczeństwa
Wkładka klasy C - najwyższy stopień zabezpieczenia przed włamaniem

Szyby bezpieczne 33.1

 • Wszystkie pakiety szybowe w skrzydle drzwi wyposażamy w standardzie w szkło bezpieczne VSG 33.1. oraz czarną ramę poliuretanową o podwyższonej termoizolacji.
Wszystkie pakiety szybowe w skrzydle drzwi wyposażone w szkło bezpieczne VSG 33.1 i czarną ramę poliuretanową o podwyższonej termoizolacji

Bolce antywyważeniowe strony zawiasowej

 • Stanowią dodatkowe zabezpieczenie przed próbą wyważenia drzwi, gdy nie udaje się sforsować zamka
 • Zazębiające się ze sobą dwa elementy klinujące, skutecznie chronią miejsca najbardziej narażone na włamanie, praktycznie uniemożliwiające wyważenie drzwi po stronie zawiasów
 • Skuteczna optymalizacja ochrony antywłamaniowej
 • Całkowicie ukryte rozwiązanie o prostej nowoczesnej formie
Bolce antywyważeniowe - zabezpieczenie aluminiowych drzwi wejściowych

Cicho, ciszej Softlock

W przypadku drzwi, które są codziennie wielokrotnie otwierane, ciche zamykanie zamka stanowi mocny „argument za” w sprawie bezstresowej i przyjemnej obsługi. Zamek Softlock ma umieszczoną na zapadce stabilną nakładkę z tworzywa, która sprawia, że na zewnątrz nie słychać niczego poza cichym kliknięciem. Zamek nie traci przy tym nic ze swojej trwałości i bezpieczeństwa.

Softlock - ciche, bezstresowe zamykanie zamka drzwiowego

Wyposażenie drzwi

zabezpieczenia i elektronika

Kontrola dostępu na miarę XXI wieku

W standardzie GOLD i PLATINUM silnik zasuwnicy drzwi może być aktywowany nie tylko za pomocą klucza, ale również dzięki czytnikowi linii papilarnych, klawiatury numerycznej lub czytnika RFID, dzięki czemu otwieranie drzwi staje się łatwe i przyjemne, a dostęp możliwy wyznaczonym osobom, nawet jeśli nie pamiętają o zabraniu klucza. Komunikacja z systemem odbywa się za pomocą technologii bluetooth. Możliwe jest zarządzanie urządzeniami w aplikacji.

Dostępny jest również moduł Wi-Fi lo Smart umożliwiający obsługę drzwi z dowolnego miejsca na ziemi. 

Elektrozaczep z funkcją dzień/noc

Elektrozaczep awersyjny to typ zaczepu, który po otrzymaniu dopływu prądu otwiera blokadę zamka języka. Wersja z przełącznikiem.

Funkcja dzień/noc

Dzięki tej funkcji można łatwo zwolnić zaczep zamka głównego oraz zamków dodatkowych za pomocą suwaka — wystarczy jedynie przestawienie mechanicznej dźwigni przy trzech modułach. Funkcja ta nie wymaga elektrozaczepu.

Funkcja dzień/noc - inteligentne rozwiązanie w wyposażeniu nowoczesnych drzwi wejściowych

Odblokowanie dzienne

Tymczasowe wyłączenie funkcji automatycznej za pomocą małej dźwigni umieszczonej na listwie czołowej umożliwia wyjście z budynku i powrót do niego bez konieczności posiadania klucza. Rozwiązanie może być stosowane w połączeniu z modułem dzień/noc lub z elektrozaczepem.

Samozamykacz ukryty w skrzydle

Samozamykacz chowany do drzwi jednoskrzydłowych jest całkowicie ukryty w płycie skrzydła. Szynę ślizgową widać tylko przy otwartych drzwiach. Oprócz wysokiej estetyki tego rozwiązania, do jego niewątpliwych zalet należy również to, że elementy regulacji prędkości zamykania, funkcji dobicia i tłumienia otwierania są dostępne po osadzeniu samozamykacza w skrzydle.

Samozamykacz automatyczny ukryty w skrzydle

Napęd jest wpuszczony w skrzydło drzwi lub ościeżnicę i spełnia najwyższe wymagania stylistyczne. Prędkość otwierania i zamykania można dostosowywać indywidualnie. Funkcja trybu niskiego zużycia prądu otwiera drzwi ze zredukowaną prędkością jazdy, spełniając w ten sposób najwyższe wymagania bezpieczeństwa. System wykrywania przeszkody rozpoznaje przeszkodę przez dotyk i zatrzymuje proces otwierania lub zamykania. Automatyczne odwracanie rozpoznaje przeszkodę i cofa się do pozycji otwarcia.